Productgegevens
Plaats van herkomst: Fujian, China
Merknaam: QZ RIDGE
Certificering: CE,SGS
Modelnummer: RSM07
Betalings- en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 500 vierkante meter
Prijs: USD 55~68 square meters
Verpakking Details: naakt
Levertijd: 45 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 20000 vierkante meter per maand
Staalkwaliteit: |
Q235, Q355 |
Kolom en straal: |
Warmgewalste of gelaste H-sectie, I-sectie |
Materiaal: |
Licht stalen frame |
Gording: |
C/Z Gegalvaniseerd staal (Q235) |
Productnaam: |
Prefab werkplaats |
Sollicitatie: |
Magazijn |
Installatie: |
De ingenieur helpt om installatie te instrueren |
Oppervlakteverwerking: |
Geverfd of gegalvaniseerd |
Staalkwaliteit: |
Q235, Q355 |
Kolom en straal: |
Warmgewalste of gelaste H-sectie, I-sectie |
Materiaal: |
Licht stalen frame |
Gording: |
C/Z Gegalvaniseerd staal (Q235) |
Productnaam: |
Prefab werkplaats |
Sollicitatie: |
Magazijn |
Installatie: |
De ingenieur helpt om installatie te instrueren |
Oppervlakteverwerking: |
Geverfd of gegalvaniseerd |
| Categorie | Component Naam | Functie | Normen/Opmerkingen |
|---|---|---|---|
| Primaire Dragende Leden | Kolommen (Verticaal) | Ondersteunen verticale belastingen | Hoogwaardig laaggelegeerd staal |
| Primaire Dragende Leden | Balken (Horizontaal) | Dragen vloer/daklasten | H-profiel, I-profiel meest voorkomend |
| Primaire Dragende Leden | Spanten | Ondersteuning dak over lange overspanningen | Driehoekige/parallelle chord ontwerpen |
| Primaire Dragende Leden | Kruisingen (Diagonaal) | Weerstaan wind/seismische krachten | X/K-type configuraties |
| Secundaire Leden | Purlins (Dak) | Ondersteunen dakpanelen | Dikte: 1,5-3,0 mm |
| Secundaire Leden | Girts (Muur) | Ondersteunen muurbekleding | Afstand: 1,0-2,0 m |
| Verbindingen & Bevestigingsmiddelen | Hoogwaardige Bouten | Lidverbindingen | M16-M30 gebruikelijk |
| Verbindingen & Bevestigingsmiddelen | Eindplaten | Balk-kolomverbindingen | Voorboorde boutgaten |
| Verbindingen & Bevestigingsmiddelen | Shear Studs | Staal-beton composiet actie | Gelast aan balken voor vloerplaten |
| Omhullingssystemen | Dakpanelen | Weerbescherming | Staande naad/gegolfde types |
| Omhullingssystemen | Sandwichpanelen (Muren) | Isolatie + bekleding | Brandklasse: A2/B1 |
| Omhullingssystemen | ALC Panelen (Vloeren/Muren) | Brand-/thermische isolatie | Dichtheid: 550-650 kg/m³ |
| Accessoires | Voetplaten | Kolom-fundering overdracht | Verankerd met ingegoten bouten |
| Accessoires | Trappen Modules | Geprefabriceerde toegang | Geïntegreerde leuningen (S304 roestvrij staal) |
| Accessoires | Kraanrails | Ondersteuning bovenloopkraan | Gelast aan kolombeugels |
| Categorie | Beschrijving |
|---|---|
| Structureel Systeem | Zadeldak staal frame structuur |
| Funderingstype | Voetplaat onder kolommen |
| Afmetingen | 25m(L)x20m (B)x6m(H) |
| Lengte/Overspanningen | Lengte: 25m, verdeeld in 5 overspanningen van 5m elk |
| Hoogte | Dakrandhoogte: 6m |
| Bay Breedte | 20m |
| Roldeuren | 4000 (B)x 4000 (H) x 2 eenheden |
| Vloeroppervlak | 500m² |
| Wand Materiaal | 0,4 mm dik staalplaat |
| Dak Materiaal | 0,4 mm dik staalplaat |
| Drainagemethode | Vrije drainage (ongeorganiseerd) |