Productgegevens
Plaats van herkomst: Fujian, China
Merknaam: QZ RIDGE
Certificering: CE,SGS
Modelnummer: RSM08
Betalings- en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 500 vierkante meter
Prijs: USD 55~68 square meters
Verpakking Details: naakt
Levertijd: 45 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 20000 vierkante meter per maand
Productnaam: |
Stalen structuur |
Oppervlakteverwerking: |
Geverfd of gegalvaniseerd |
Kolom en straal: |
Warmgewalste of gelaste H-sectie, I-sectie |
Gording: |
C/Z Gegalvaniseerd staal (Q235) |
Materiaal: |
Licht stalen frame |
Installatie: |
De ingenieur helpt om installatie te instrueren |
Staalkwaliteit: |
Q235, Q355 |
Accessoires: |
Ventilator |
Productnaam: |
Stalen structuur |
Oppervlakteverwerking: |
Geverfd of gegalvaniseerd |
Kolom en straal: |
Warmgewalste of gelaste H-sectie, I-sectie |
Gording: |
C/Z Gegalvaniseerd staal (Q235) |
Materiaal: |
Licht stalen frame |
Installatie: |
De ingenieur helpt om installatie te instrueren |
Staalkwaliteit: |
Q235, Q355 |
Accessoires: |
Ventilator |
| Categorie | Componentnaam | Functie | Normen/opmerkingen |
|---|---|---|---|
| Primaire dragende leden | Kolommen (verticaal) | Ondersteunen verticale belastingen | Hoogwaardig laaggelegeerd staal |
| Primaire dragende leden | Balken (horizontaal) | Dragen vloer-/daklasten | H-profiel, I-profiel meest voorkomend |
| Primaire dragende leden | Spanten | Ondersteuning dak met lange overspanning | Driehoekige/parallelle vakwerkontwerpen |
| Primaire dragende leden | Kruisingen (diagonaal) | Weerstand bieden aan wind-/seismische krachten | X/K-type configuraties |
| Secundaire leden | Gordingen (dak) | Ondersteunen dakpanelen | Dikte: 1,5-3,0 mm |
| Secundaire leden | Regels (muur) | Ondersteunen muurbekleding | Afstand: 1,0-2,0 m |
| Verbindingen & bevestigingsmiddelen | Hoogwaardige bouten | Lidverbindingen | M16-M30 gebruikelijk |
| Verbindingen & bevestigingsmiddelen | Eindplaten | Balk-kolomverbindingen | Voorboorde boutgaten |
| Verbindingen & bevestigingsmiddelen | Schuifbouten | Staal-beton composietwerking | Gelast aan balken voor vloerplaten |
| Omhullingssystemen | Dakpanelen | Weerbescherming | Staande naad/golfplaat types |
| Omhullingssystemen | Sandwichpanelen (muren) | Isolatie + bekleding | Brandwerendheid: A2/B1 |
| Omhullingssystemen | ALC-panelen (vloeren/muren) | Brand-/thermische isolatie | Dichtheid: 550-650 kg/m³ |
| Accessoires | Voetplaten | Kolom-funderingsoverdracht | Verankerd met ingegoten bouten |
| Accessoires | Trappenmodules | Geprefabriceerde toegang | Geïntegreerde leuningen (S304 roestvrij staal) |
| Accessoires | Kraanrails | Ondersteuning bovenloopkraan | Gelast aan kolombeugels |
| Categorie | Beschrijving |
|---|---|
| Structureel systeem | Zadeldak stalen frameconstructie |
| Funderingstype | Spreidingsvoet onder kolommen |
| Afmetingen | 60m(L)x25m (B)x9m(H) |
| Lengte/overspanningen | Lengte: 60m, verdeeld in 10 overspanningen van elk 6m |
| Hoogte | Dakrandhoogte: 9m |
| Bay breedte | 25m |
| Roldeuren | 8000 (B)x 5500 (H) x 2 eenheden |
| Vloeroppervlak | 1500m² |
| Muurmateriaal | 0,4 mm dik staalplaat |
| Dakmateriaal | 0,4 mm dik staalplaat |
| Drainagemethode | Externe dakgoot drainage |