Productgegevens
Plaats van herkomst: Fujian, China
Merknaam: QZ RIDGE
Certificering: CE,SGS
Modelnummer: RSM15
Betalings- en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 500 vierkante meter
Prijs: USD 55~68 square meters
Verpakking Details: Naakt
Levertijd: 45 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 20000 vierkante meter per maand
Oppervlakteverwerking: |
Geverfd of gegalvaniseerd |
Kolom en straal: |
Warmgewalste of gelaste H-sectie, I-sectie |
Staalkwaliteit: |
Q235, Q355 |
Gording: |
C/Z Gording l(Q235) |
Productnaam: |
Werkplaats |
Sollicitatie: |
Magazijn |
Materiaal: |
Licht stalen frame |
Installatie: |
De ingenieur helpt om installatie te instrueren |
Oppervlakteverwerking: |
Geverfd of gegalvaniseerd |
Kolom en straal: |
Warmgewalste of gelaste H-sectie, I-sectie |
Staalkwaliteit: |
Q235, Q355 |
Gording: |
C/Z Gording l(Q235) |
Productnaam: |
Werkplaats |
Sollicitatie: |
Magazijn |
Materiaal: |
Licht stalen frame |
Installatie: |
De ingenieur helpt om installatie te instrueren |
| Categorie | Naam van het onderdeel | Functie | Normen/Nota's |
|---|---|---|---|
| Hoofdlastdragers | Kolommen (verticaal) | Verticale belastingen ondersteunen | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Hoofdlastdragers | Beams (horizontaal) | Draagbelastingen op vloer/dak | H-sectie, I-sectie meest voorkomend |
| Hoofdlastdragers | met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Ondersteuning van het dak met een lange lengte | Driehoekige / parallelle akkoordontwerpen |
| Hoofdlastdragers | Verstelstukken (diagonaal) | Weerstand tegen wind/seismische krachten | Configuraties van het type X/K |
| Afgevaardigden | Deeltjes van het dak | Ondersteunende dakpanelen | Dikte: 1,5-3,0 mm |
| Afgevaardigden | Gordels (muur) | Steunwandbekleding | Afstand: 1,0-2,0 m |
| Verbindingen en bevestigingsmiddelen | Hoogsterke bouten | Lidmaatschapsverbindingen | M16-M30 gemeenschappelijk |
| Verbindingen en bevestigingsmiddelen | Eindplaten | met een vermogen van niet meer dan 50 W | voorgeboorde bolgaten |
| Verbindingen en bevestigingsmiddelen | Scheren | Actie van staal-beton samengestelde stoffen | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Beschermingssystemen | dakpanelen | Bescherming tegen weersomstandigheden | Staande naden/golflijnen |
| Beschermingssystemen | Sandwichpanelen (wanden) | Isolatie + bekleding | Brandwaarde: A2/B1 |
| Beschermingssystemen | ALC-panelen (vloeren/wanden) | Brand-/warmteisolatie | Dichtheid: 550-650 kg/m3 |
| Accessoires | Onderstelplaten | Overdracht van kolom naar fundering | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Accessoires | Stappenmodules | Voorgefabriceerde toegang | Geïntegreerde leuningen (S304 roestvrij) |
| Accessoires | Kraanrails | Ondersteuning van de luchtkraan | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Categorie | Beschrijving |
|---|---|
| Structurele systeem | Structuur van het stalen raam van het dak met spannen |
| Stichtingstype | Spread footing onder de kolommen |
| Afmetingen | 72 m ((L) x 30 m (W) x 7 m ((H) |
| Lengte/spanningen | Lange: 72 m, verdeeld in 12 spanningen @ 6 m elk |
| Hoogte | Hoogte van de zeef: 7 m |
| Breedte van de baai | 30 m |
| Vlakte | 2160 m2 |
| Muurmateriaal | 0Stalen plaat van 0,4 mm dik |
| Dakmateriaal | 0Stalen plaat van 0,4 mm dik |
| Drainage methode | Georganiseerde riolering met afvoerbuizen |